ANAHTAR TESLİM

YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİMİZ

RESTORASYON

Çeşitli restorasyon çalışmalarımıza referanslar bölümünden ulaşabilirsiniz...

İNŞAAT

Uzman ekibimiz her projeyi en doğru biçimde projelendirip, inşaat alanında bütün çalışmaları yürütmektedir.

İZOLASYON

Yalıtım, kullanıldığı duruma göre dış etkilerden ayırmak veya tecrit etmek anlamında, bina az yalıtımı (izolasyonu) ise yapıyı kendi bünyesi ile içindeki eşya ve canlılara zarar verici etkilerden korumak için alınan önlemlerdir.

BOYA

Binalarımız kadar kentlerimizin de güzelliğini ilgilendiren bir husus olan iç cephe ve dış cephe boyası işleriniz için en doğru adrestesiniz.

ELEKTİRİK

Komple teslim proje olsun sadece bina iç çalışmaları olsun bütün elektrik tesisat işlerini firmamız yapmaktadır.

DEKORASYON

Komple bina dekorasyon projeleriniz en doğru şekilde teslim edilir.

01

MONTALAMA

Mantolama adı verilen Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri uzun yıllar öncesinden Avrupa ülkelerinde standartlarla çerçevelenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı kullanılmaya başlanmıştır.

02

İZOLASYON

Yalıtım, kullanıldğı duruma göre dış etkilerden ayırmak veya tecrit etmek anlamında, bina az yalıtımı (izolasyonu) ise yapıyı kendi bünyesi ile içindeki eşya ve canlılara zarar verici etkilerden korumak için alınan önlemler paketi olarak tanımlanmaktadır.

03

ALÇIPAN

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır

04

DIŞ CEPHE BOYASI

Binalarımız kadar kentlerimizin de güzelliğini ilgilendiren bir husus olan dış cephe boyası işleriniz için en doğru adrestesiniz.

DAHA FAZLASI

İnşaat alanında tüm hizmetleri vermekteyiz...